Home

Oferta

Portfolio

Blog

O nas

Kontakt

SMF PROJECT

SMF PROJECT to firma zajmująca się przeprowadzaniem ścieżki Klienta biznesowego w zakresie projektowania odzieży.

Logo marki zostało zaprojektowane w stylistyce nawiązującej do całej identyfikacji wizualnej oraz powstającej strony internetowej.

Brief Klienta: usługa specjalistyczna w segmencie odzieżowym polegająca na przeprowadzaniu całej ścieżki Klienta przez proces projektowania ubrań oraz ich szycia

Kolory: czerń, biel, beż

Nastrój: klasyka, prostota, nowoczesność

Logo nie posiada osobnego sygnetu graficznego, ze względu na bardzo charakterystyczną formę fontu, która została zastosowana w logotypie podstawowym. Charakter kroju pisma dobrany został do profesji marki oraz całości jej przekazu wraz z wizualną strategią komunikacji. Marka prezentuje surowy styl, sugerujący kompetencje i swoje doświadczenie, którym dzieli się ze swoimi Klientami.

STRONA INTERNETOWA

Allé Studio zajęło się także projektem strony internetowej dla Klienta. Layout utrzymany jest w głównym nurcie stylistycznym, do którego niewątpliwie zaliczam prostą formę i klasykę. Strona została wykonana w dwóch wersjach językowych, tak aby reprezentowała i docierałą do Klientów zagranicznych marki. Zdecydowaliśmy, aby w witrynie, zamiast baneru głównego został umieszczony film, który również został zmontowany w Allé Studio.