Home

Oferta

Portfolio

O mnie

Kontakt

KLIENT

SMF PROJECT

SMF PROJECT to firma zajmująca się przeprowadzaniem ścieżki Klienta biznesowego w zakresie projektowania odzieży.

Brief Klienta:  usługa specjalistyczna w segmencie odzieżowym polegająca na przeprowadzaniu całej ścieżki Klienta przez proces projektowania ubrań oraz ich szycia. Szkolenia, marketing i produkcja.

Kolory: czarny, biały, beżowy

Nastrój: klasyka, prostota, nowoczesność

Logo nie posiada osobnego sygnetu graficznego, ze względu na bardzo charakterystyczną formę fontu, która została zastosowana w logotypie podstawowym. Charakter kroju pisma dobrany został do profesji marki oraz całości jej przekazu wraz z wizualną strategią komunikacji. Marka prezentuje surowy styl, sugerujący kompetencje i swoje doświadczenie, którym dzieli się ze swoimi Klientami.

Graficzna Opieka Nad Marką

POMOGĘ CI ZBUDOWAĆ SILNY I SPÓJNY WIZERUNEK TWOJEJ MARKI ORAZ ZAPROJEKTUJĘ TWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ TAK, ABY PRZYNOSIŁA CI SAMYCH WŁAŚCIWYCH KLIENTÓW

Jeśli potrzebujesz wsparcia i pomocy przy tworzeniu Twojej marki, umówi się na bezpłatną konsultację, podczas której przedstawię Ci konkretne propozycje działania i możliwości współpracy.

Allé Studio zajęło się także projektem strony internetowej dla Klienta. Layout utrzymany jest w głównym nurcie stylistycznym, do którego niewątpliwie zaliczam prostą formę i klasykę. Strona została wykonana w dwóch wersjach językowych, tak aby reprezentowała i docierałą do Klientów zagranicznych marki. Zdecydowaliśmy, aby w witrynie, zamiast baneru głównego został umieszczony film, który również został zmontowany w Allé Studio.