Home

Oferta

Portfolio

O mnie

Kontakt

Pakiet standard

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO

inwestycja: 3300 zł + 25 %VAT

*Istnieje możliwość rozliczenia faktury na podstawie umowy wewnątrzwspólnotowej ze stawką 0% VAT dla przedsiębiorców posiadających europejski numer NIP

Aby stworzyć IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ, która będzie idealnie pasować do Twojej marki nie wystarczy zaprojektować logo. To proces, prowadzący przez szereg etapów, które należy wykonać z wielką starannością. W pakiecie standardowym otrzymasz kompletny projekt identyfikacji wizualnej, a wraz z nim:

5

KONSULTACJE ONLINE

5

LOGO (horyzontalne, wertykalne)

5

STEMPELEK MARKI

5

IKONY

5

ZESTAW PLIKÓW

.pdf, .png, .eps, .jpg, .svg, .ai

5

PALETA BARW

5

ZESTAW FONTÓW FIRMOWYCH

5

PRZEWODNIK PO IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

JAK PRACUJĘ

– OFERTA –

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis procesu powstawania identyfikacji wizualnej oraz jej elementy składowe. Zaprojektowanie identyfikacji wizualnej trwa 3-4 tygodnie

Konsultacje online

Konsultacje online zawierają się w standardowej wycenie Identyfikacji Wizualnej i mają na celu zbadanie potrzeb Klienta, a także zapoznanie go z wykonanym projektem. Podczas rozmowy Klient odpowiada na szereg pytań, które określają jego strategię, misję i wizję marki. Wspólnie określamy Twoją grupę docelową, osobowość marki i jej wartości. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać osobiście, wówczas kontaktujemy się drogą mailową. Wysyłany jest do Ciebie BRIEF, czyli dokument PDF z wyżej wspomnianymi pytaniami.

Strategia komunikacji wizualnej

Strategia komunikacji wizualnej marki opracowywana jest na podstawie przeprowadzonych konsultacji online. Wówczas nakreślana jest osobowość marki, to jak marka chce być postrzegana i jakie ma możliwości.

Projekt logo
  • Logo wykonywane jest w formatach wektorowych – przeznaczonych do druku oraz formatach rastrowych – przeznaczonych na ekrany
  • Dostarczane jest w kolorze czarnym, białym i wybranym kolorze głównym marki
  • Dołączany jest plik źródłowy, który umożliwi Ci edycję logo w przyszłości
  • Dostajesz pliki SVG, które możesz samodzielnie edytować w Canvie
Dobór kolorów

Kolory marki zostają dobrane na podstawie przeprowadzonej konsultacji i odnoszą się do strategii marki. Dobierane są zgodnie z teorią psychologii kolorów i ich podziałem ze względu na pory roku. Masz gwarancję tego, że będą spójne z całą komunikacją marki!

Dobór fontów

Fonty dla Twojej marki dobierane są strategicznie i mają na celu odzwierciedlić jej charakter. Przy wyborze firmowych fontów kierujemy się wytycznymi Klienta oraz tym gdzie w przyszłości będą stosowane: druk i strona internetowa. Dostarczę Ci fonty z polskimi znakami oraz wszelkie licencje, jeśli Twój font będzie płatny.

Księga znaku

Brand Book to dokument PDF, który jest instrukcją obsługi logo i identyfikacji wizualnej. Tworzy się ją po to, aby wiedzieć jak korzystać z zaprojektowanego znaku firmowego. Jest to szczególnie przydatne, kiedy Twoje logo będzie wykorzystywane w przyszłości przez osoby trzecie tj.: marketingowców, innych projektantów, drukarzy, producentów etc.

ABONAMENT

GRAFIKI DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Dla swoich Klientów przygotowałam ofertę specjalną. Możliwość stałej współpracy w ramach, której dbam o grafiki do Twoich mediów społecznościowych i na stronę internetową. Wybierz pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom:

PAKIET MINI: 5 GRAFIK W MIESIĄCU/ 350 zł + 25%VAT 

PAKIET MIDI: 10 GRAFIK W MIESIĄCU/ 700 zł + 25%VAT 

PAKIET MAXI: 15 GRAFIK W MIESIĄCU/ 1000 zł + 25%VAT 

KONTAKT

– PRACUJ ZE MNĄ –

Jeśli czujesz, że mogłybyśmy razem pracować, wypełnij poniższy formularz i zarezerwuj termin

Wymagane potwierdzenie

PAKIETY

– ZOBACZ TAKŻE –

PAKIET PREMIUM

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO + MATERIAŁY FIRMOWE

Do pakietu premium, w którym otrzymasz kompletny projekt identyfikacji wizualnej wraz z logo, paletą barw, zestawem fontów oraz  przewodnikiem po stworzonej identyfikacji wizualnej dobierz trzy dowolne materiały firmowe gotowe do wydruku (wizytówki, karty podarunkowe, metki, naklejki) lub grafiki do wdrożenia w swoich mediach społecznościowych (szablony Instagram Stories, posty na Facebooka, szablon newslettera).

PAKIET VIP

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO + MATERIAŁY FIRMOWE + STRONA INTERNETOWA

Kompleksowa usługa graficzna, która zapewni Ci spójny i rozpoznawalny wizerunek zaprezentowany na stronie internetowej. W pakiecie VIP otrzymasz identyfikację wizualną wraz z logo i materiałami reklamowymi takimi jak wizytówki, szablony lub karty upominkowe oraz skrojoną na miarę stronę internetową, która zaprezentuje Twoje usługi, ofertę lub portfolio i przyciągnie wymarzonych Klientów.