Home

Oferta

Portfolio

Blog

O mnie

Kontakt

Pakiet Standard

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO

INWESTYCJA: OD 3300 ZŁ + 25% VAT

*Jeśli Klient posiada europejski numer NIP istnieje możliwość roliczenia się na podstawie umowy wewnątrzwspólnotowej ze stawkę 0%VAT

Aby stworzyć IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ, która będzie idealnie pasować do Twojej marki nie wystarczy zaprojektować logo. To proces, prowadzący przez szereg etapów, które należy wykonać z wielką starannością. W pakiecie standardowym otrzymasz kompletny projekt identyfikacji wizualnej, a wraz z nim:

5

KONSULTACJE ONLINE

5

LOGO (horyzontalne, wertykalne)

5

STEMPELEK MARKI

5

IKONY

5

ZESTAW PLIKÓW

.pdf, .png, .eps, .jpg, .svg, .ai

5

PALETA BARW

5

ZESTAW FONTÓW FIRMOWYCH

5

PRZEWODNIK PO IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

JAK PRACUJĘ

OFERTA

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis procesu powstawania identyfikacji wizualnej oraz jej elementy składowe. Zaprojektowanie identyfikacji wizualnej trwa 3-4 tygodnie

Konsultacje online

Konsultacje online zawierają się w standardowej wycenie Identyfikacji Wizualnej i mają na celu zbadanie potrzeb Klienta, a także zapoznanie go z wykonanym projektem. Podczas rozmowy Klient odpowiada na szereg pytań, które określają jego strategię, misję i wizję marki. Wspólnie określamy Twoją grupę docelową, osobowość marki i jej wartości. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać osobiście, wówczas kontaktujemy się drogą mailową. Wysyłany jest do Ciebie BRIEF, czyli dokument PDF z wyżej wspomnianymi pytaniami.

Strategia komunikacji wizualnej

Strategia komunikacji wizualnej marki opracowywana jest na podstawie przeprowadzonych konsultacji online. Wówczas nakreślana jest osobowość marki, to jak marka chce być postrzegana i jakie ma możliwości.

Projekt logo
  • Logo wykonywane jest w formatach wektorowych – przeznaczonych do druku oraz formatach rastrowych – przeznaczonych na ekrany
  • Dostarczane jest w kolorze czarnym, białym i wybranym kolorze głównym marki
  • Dołączany jest plik źródłowy, który umożliwi Ci edycję logo w przyszłości
  • Dostajesz pliki SVG, które możesz samodzielnie edytować w Canvie
Dobór kolorów

Kolory marki zostają dobrane na podstawie przeprowadzonej konsultacji i odnoszą się do strategii marki. Dobierane są zgodnie z teorią psychologii kolorów i ich podziałem ze względu na pory roku. Masz gwarancję tego, że będą spójne z całą komunikacją marki!

Dobór fontów

Fonty dla Twojej marki dobierane są strategicznie i mają na celu odzwierciedlić jej charakter. Przy wyborze firmowych fontów kierujemy się wytycznymi Klienta oraz tym gdzie w przyszłości będą stosowane: druk i strona internetowa. Dostarczę Ci fonty z polskimi znakami oraz wszelkie licencje, jeśli Twój font będzie płatny.

Księga znaku

Brand Book to dokument PDF, który jest instrukcją obsługi logo i identyfikacji wizualnej. Tworzy się ją po to, aby wiedzieć jak korzystać z zaprojektowanego znaku firmowego. Jest to szczególnie przydatne, kiedy Twoje logo będzie wykorzystywane w przyszłości przez osoby trzecie tj.: marketingowców, innych projektantów, drukarzy, producentów etc.

ABONAMENT

GRAFIKI DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Dla swoich Klientów przygotowałam ofertę specjalną. Możliwość stałej współpracy w ramach, której dbam o grafiki do Twoich mediów społecznościowych i na stronę internetową. Wybierz pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom:

PAKIET MINI: 5 GRAFIK W MIESIĄCU/ 350 zł + 25%VAT 

PAKIET MIDI: 10 GRAFIK W MIESIĄCU/ 700 zł + 25%VAT 

PAKIET MAXI: 15 GRAFIK W MIESIĄCU/ 1000 zł + 25%VAT 

KONTAKT

PRACUJ ZE MNĄ

Jeśli czujesz, że mogłybyśmy razem pracować, wypełnij poniższy formularz i zarezerwuj termin

Wymagane potwierdzenie

PAKIETY

ZOBACZ TAKŻE

PAKIET PREMIUM

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO + MATERIAŁY FIRMOWE

Do pakietu premium, w którym otrzymasz kompletny projekt identyfikacji wizualnej wraz z logo, paletą barw, zestawem fontów oraz  przewodnikiem po stworzonej identyfikacji wizualnej dobierz trzy dowolne materiały firmowe gotowe do wydruku (wizytówki, karty podarunkowe, metki, naklejki) lub grafiki do wdrożenia w swoich mediach społecznościowych (szablony Instagram Stories, posty na Facebooka, szablon newslettera).

PAKIET VIP

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO + MATERIAŁY FIRMOWE + STRONA INTERNETOWA

Kompleksowa usługa graficzna, która zapewni Ci spójny i rozpoznawalny wizerunek zaprezentowany na stronie internetowej. W pakiecie VIP otrzymasz identyfikację wizualną wraz z logo i materiałami reklamowymi takimi jak wizytówki, szablony lub karty upominkowe oraz skrojoną na miarę stronę internetową, która zaprezentuje Twoje usługi, ofertę lub portfolio i przyciągnie wymarzonych Klientów.