Home

Oferta

Portfolio

Blog

O mnie

Kontakt

Pakiet Premium

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO + MATERIAŁY PROMOCYJNE

inwestycja: od 3800 zł + 25% vat

*Jeśli Klient posiada europejski numer NIP istnieje możliwość roliczenia się na podstawie umowy wewnątrzwspólnotowej ze stawkę 0%VAT

Aby stworzyć IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ, która będzie idealnie pasować do Twojej marki nie wystarczy zaprojektować logo. To proces, prowadzący przez szereg etapów, które należy wykonać z wielką starannością. W pakiecie premium otrzymasz kompletny projekt identyfikacji wizualnej, a wraz z nim:

5

KONSULTACJE ONLINE

5

LOGO (horyzontalne, wertykalne)

5

STEMPELEK MARKI

5

IKONY

5

ZESTAW PLIKÓW

.pdf, .png, .eps, .jpg, .svg, .ai

5

PALETA BARW

5

ZESTAW FONTÓW FIRMOWYCH

5

PRZEWODNIK PO IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

5

DO WYBORU TRZY DODATKOWE MATERIAŁY GRAFICZNE

(wybierasz to czego potrzebujesz: wizytówka, karta z podziękowaniem, naklejka firmowa, koperta, szablon posta promocyjnego, szablony Instagram Stories, stopka maila, grafika w tle Facebook itp.)

JAK PRACUJĘ

OFERTA

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis procesu powstawania identyfikacji wizualnej oraz jej elementy składowe. Zaprojektowanie identyfikacji wizualnej wraz z dodatkowymi materiałami trwa 4-6 tygodni

Konsultacje online

Konsultacje online zawierają się w standardowej wycenie Identyfikacji Wizualnej i mają na celu zbadanie potrzeb Klienta, a także zapoznanie go z wykonanym projektem. Podczas rozmowy Klient odpowiada na szereg pytań, które określają jego strategię, misję i wizję marki. Wspólnie określamy Twoją grupę docelową, osobowość marki i jej wartości. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz rozmawiać osobiście, wówczas kontaktujemy się drogą mailową. Wysyłany jest do Ciebie BRIEF, czyli dokument PDF z wyżej wspomnianymi pytaniami.

Strategia komunikacji wizualnej

Strategia komunikacji wizualnej marki opracowywana jest na podstawie przeprowadzonych konsultacji online. Wówczas nakreślana jest osobowość marki, to jak marka chce być postrzegana i jakie ma możliwości.

Projekt logo
 • Logo wykonywane jest w formatach wektorowych – przeznaczonych do druku oraz formatach rastrowych – przeznaczonych na ekrany
 • Dostarczane jest w kolorze czarnym, białym i wybranym kolorze głównym marki
 • Dołączany jest plik źródłowy, który umożliwi Ci edycję logo w przyszłości
 • Dostajesz pliki SVG, które możesz samodzielnie edytować w Canvie

 

Dobór kolorów

Kolory marki zostają dobrane na podstawie przeprowadzonej konsultacji i odnoszą się do strategii marki. Dobierane są zgodnie z teorią psychologii kolorów i ich podziałem ze względu na pory roku. Masz gwarancję tego, że będą spójne z całą komunikacją marki!

Dobór fontów

Fonty dla Twojej marki dobierane są strategicznie i mają na celu odzwierciedlić jej charakter. Przy wyborze firmowych fontów kierujemy się wytycznymi Klienta oraz tym gdzie w przyszłości będą stosowane: druk i strona internetowa. Dostarczę Ci fonty z polskimi znakami oraz wszelkie licencje, jeśli Twój font będzie płatny.

Księga znaku

Księga znaku to dokument PDF, który jest instrukcją obsługi logo. Tworzy się ją po to, aby wiedzieć jak korzystać z zaprojektowanego znaku firmowego. Jest to szczególnie przydatne, kiedy Twoje logo będzie wykorzystywane w przyszłości przez osoby trzecie tj.: marketingowców, innych projektantów, drukarzy, producentów etc.

Materiał promocyjne

W pakiecie premium masz możliwość wybrania trzech dodatkowych projektów, które są Ci potrzebne. Masz pewność, że będą zgodne z całą identyfikacją wizualną i gotowe do wydruku. Możesz wybrać spośród poniższych propozycji:

 • wizytówka
 • naklejka firmowa
 • naklejka na pudełko
 • karta z podziękowaniem
 • zaproszenie
 • cennik
 • metka
 • post promocyjny FB
 • post promocyjny IG
 • grafika w tle FB
 • formularz zwrotu
 • 4 szablony Instagram Stories

ABONAMENT

GRAFIKI DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Dla swoich Klientów przygotowałam ofertę specjalną. Możliwość stałej współpracy w ramach, której dbam o grafiki do Twoich mediów społecznościowych i na stronę internetową. Wybierz pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom:

PAKIET MINI: 5 GRAFIK W MIESIĄCU/ 350 zł + 25%VAT 

PAKIET MIDI: 10 GRAFIK W MIESIĄCU/ 700 zł + 25%VAT 

PAKIET MAXI: 15 GRAFIK W MIESIĄCU/ 1000 zł + 25%VAT 

KONTAKT

PRACUJ ZE MNĄ

Jeśli czujesz, że mogłybyśmy razem pracować, wypełnij poniższy formularz i zarezerwuj termin

Wymagane potwierdzenie

PAKIETY

– ZOBACZ TAKŻE –

PAKIET STANDARD

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO

Indywidualny projekt identyfikacji wizualnej wraz z logo. Pakiet stanowiący doskonałą bazę na start. Wraz z nim otrzymasz logo w zapisie podstawowym oraz aleternatywny znak graficzny, zestw kolorów firmowych, zestaw dobranych fontów oraz przewodnik po stworzonej identyfikacji wizualnej.

PAKIET VIP

IDENTYFIKACJA WIZUALNA + LOGO + MATERIAŁY FIRMOWE + STRONA INTERNETOWA

Kompleksowa usługa graficzna, która zapewni Ci spójny i rozpoznawalny wizerunek zaprezentowany na stronie internetowej. W pakiecie VIP otrzymasz identyfikację wizualną wraz z logo i materiałami reklamowymi takimi jak wizytówki, szablony lub karty upominkowe oraz stronę internetową, która zaprezentuje Twoje usługi i przyciągnie Klientów.