Home

Oferta

Portfolio

Poradniki

O nas

Kontakt

ORO INVESTMENT

Oro Investment to spółka działająca w obszarze inwestycji oraz zarządzania nieruchomościami.

Przygotowaliśmy dla niej całą identyfikację wizualną wraz z logotypem, materiałami promocyjnymi oraz stroną internetową.

 

Brief Klienta: spółka inwestycyjna, nastawiona na sprzedaż, wynajem długoterminowy i inwestycje w śląskie kamienice. Klient zdecydował się na elegancką i bardzo stylową formę kreacji swojego wizerunku.

Kolory: beżowy, granat, czerń.

Nastrój: elegancja, ekskluzywność, prostota, klasa

W skład logo wchodzi sygnet graficzny będący odzwierciedleniem głównego przekazu i wartości marki. Całość stanowi bezpośredni przekaz o tym, czym zajmuje się spółka inwestycyjna. Do logotypu dobraliśmy kolory przewodnie, które skrupulatnie wykorzystywane są w dalszej komunikacji firmy. Kolorem głównym okazał się nieoczywisty granat oraz beż.

Allé Studio zajęło się także projektem strony internetowej dla Klienta. Layout utrzymany jest w głównym nurcie stylistycznym, do którego niewątpliwie zaliczam prostą formę i klasykę.

Dla Oro Investment zostały wykonane także inne projekty promocyjne i marketingowe takie jak: wizytówki, banery na potrzeby mediów społecznościowych, posty informacyjne oraz prezentacja multimedialna w formie szablonu.