Home

Oferta

Portfolio

O mnie

Kontakt

MOMENTY DOMINIKA KRAWCZYK

Momenty Dominika Krawczyk to firma, zajmująca się dekorowaniem przyjęć urodzinowych poprzez swoje autorskie pomysły i balonowe ozdoby.

 

Brief Klienta: marka prowadzona  z myślą o dekorowaniu przyjęć okazjonalnych takich jak urodziny oraz wesela. Dekoracje tematyczne tworzone są z balonów, dbając o ich detale, kolory oraz charakter przyjęcia

Kolory: beż, róż, brąz.

Nastrój: elegancja, prostota, optymizm, zabawa

W skład logo wchodzi sygnet graficzny będący odzwierciedleniem głównego przekazu marki. Poprzez zastosowanie trzech balonów tworzących serce, oddałam główne wartości marki, czyli miłość, radość oraz celebracja chwil z najbliższymi.

Wzór ten posłużył nam jako pattern wykorzystywany w materiałach marketingowych marki Momenty. Projekt logotypu wykorzystywany jest w materiałach promocyjnych oraz jako element charakterystycznej identyfikacji wizualnej.

Logotyp został zaprojektowany w taki sposób, aby nadawał się również do projektów weselnych, które są eleganckie i szykowne. Dobrany font główny idealnie funkcjonuje samodzielnie, co zwiększa przydatność zarówno loga podstawowego, jak i sygnetu.