Home

Oferta

Portfolio

Poradniki

O nas

Kontakt

AMESS

Amess to autorska marka odzieżowa stworzona przez influecerkę Patrycję Gaweł.

Swoje projekty ubrań kieruje do kobiet, z którymi pozostaje w stałych relacjach dzięki swojej rozwiniętej społeczności online.

Podczas procesu rebrandingu zostało zmienione logo marki, nazwa oraz kolory przewodnie.

 

Brief Klienta: marka odzieżowa stworzona przez kobietę dla młodych kobiet. Wszystkie projekty ubrań tworzone w ograniczonych ilościach, niepowtarzalne, autorskie wzory. Każdy wprowadzony model dobrany i konsultowany ze społecznością autorki marki. Z miłości do kobiet i mody.

Kolory: różowy, brzoskwinia, złoto.

Nastrój: elegancja i kobiecość

W skład logo wchodzi sygnet graficzny będący odzwierciedleniem głównego przekazu i wartości marki: miłości do Klientów, kobiet i projektowania. Połączone ze sobą litery S symbolizujące serce, to znak rozpoznawczy marki.

Wzór ten posłużył nam jako pattern wykorzystywany w materiałach marketingowych marki Amess. Projekt logotypu wykorzystywany jest również w metkach, taśmach ozdobnych, a także w elementach ubrań marki Amess.

Dla marki Amess zostały wykonane także inne projekty promocyjne, informujące o rebrandingu i zmianie nazwy oraz dodatkowe materiały graficzne dołączona do paczek Klientek. Zaprojektowałam kreatywne karty A4, które stanowią trzydziestodniowe wyzwanie dla kobiet, grę społecznościową, przy pomocy której marka zyskuje zaangażowanie Klientów w mediach społecznościowych.